Växel. 042 - 29 50 50
Fax.  042 - 29 08 06

 

Adress:
Bunkagårdsgatan 14
253 68 Helsingborg

Kontoret är bemannat
Måndag till Fredag:
8.00 - 17.00

 

Journummer:
0708-29 50 70

 

 

 

Anläggning

Helsingborg


Vårt Huvudkontor med

- Terminal
- Lager
- Fordonsverkstad
- Däckverkstad
- Lackeringsanläggning
- Tankanläggning
- Tvättanläggning



Externa företag erbjuds:

- Terminal/Godshantering
- Lager
- Fordonstvätt




 


 

Kontakt Telefon Mobil Mailadress
VD
Ulf Jönsson  042 295052 0708295050 ulf.joensson@bjtrucks.com
Driftchef
Fredrik Jönsson 042 295060 fredrik.joensson@bjtrucks.com
Marknad/Försäljning
Marknadschef/ Försäljning
Nils Högberg 042 295067 0708295067 nils.hoegberg@bjtrucks.com
Trafikplanering
Export
DE, A, CH, DK, FIN
Cecilia Gårdell 042 295065 0708295065 cecilia.hoeglund@bjtrucks.com
NL, BE, GB, NO, FR
Glenn Lindqvist 042 295064 0708295064 glenn.lindqvist@bjtrucks.com
Import
DE, A, CH, DK, FIN
Fredrik Jönsson 042 295062 fredrik.joensson@bjtrucks.com
NL, BE, GB, NO, FR
Anders Valefors 042 295063 0708295063 anders.valefors@bjtrucks.com
Export/Import
IT, PT, ES
Philip Jönsson 042 295053 0708295052 philip.joensson@bjtrucks.com
Marian Liuba 042 295055 0708295055 marian.liuba@bjtrucks.com
Inrikes
Ulf Månsson  042 295057 0708295057 ulf.mansson@bjtrucks.com 
Transportledning Journummer: 0708295070
Joakim Wahlgren 042 295074 0708295074 transportledning@bjtrucks.com
Simon Skoglund 042 295070 0708295073 transportledning@bjtrucks.com
Ekonomi
Ekonomichef
Per Rosén 042 295058 0708295058 per.rosen@bjtrucks.com
Ekonomiassistent
Linda Lilja 042 295075 linda.lilja@bjtrucks.com
Ekonomiassistent/
Kundfakturor
Agneta Friman 042 295056 agneta.friman@bjtrucks.com
Administration
Ulf Unger 042 295051 ulf.unger@bjtrucks.com
Daniella Jönsson 042 295050 daniella.joensson@bjtrucks.com
Kvalitet, Miljö
Reklamation och skador
Marie Hultman 042 295066 0708295066 marie.hultman@bjtrucks.com
Säkerhetsrådgivare
Conny Oscarsson 0708295060
Verkstad
Johan Åkesson 042 295069 0708295069 johan.akesson@bjtrucks.com
Frida Nielsen 042 295078 frida.nielsen@bjtrucks.com
Bo Möller 042 295068 0708295068 bo.moeller@bjtrucks.com